Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Komunikaty

ORGANIZACJA KSZTAŁCENIA NA ODLEGŁOŚĆ

DRODZY RODZICE
W związku z nowymi wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej podczas czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz obowiązkiem realizacji podstawy programowej przyjęliśmy formę kontaktu z Państwem za pomocą:
- grupa 3 latków: gp2kaczuszki@gmail.com (Rodzice proszeni są o wysłanie adresu swojej poczty elektronicznej na podany adres).
klikając w link macie państwo bezpośredni dostęp do materiałów:
https://drive.google.com/drive/folders/1Hgf7aaAiFPRB5Oszrj8TmBIip3Sza9E-
- grupa 4 latków: https://www.dropbox.com/sh/zoc38onpptkmju5/AABJbhoznti6CRxE20xF5jI4a
- grupa 4,5 latków: gp2pszczolki@gmail.com Rodzice proszeni są o wysłanie adresu swojej poczty elektronicznej na podany adres.
Materiały dla grupy zamieszczane będą codziennie na Dysku Google. Dostęp do materiałów tylko dla Rodziców grupy Pszczółki. Link otrzymacie państwo na maila.
Inne ciekawe materiały dostępne będą także na Facebooku P2Trzcianka"Pszczółki". Zachęcamy również do korzystania z portalu edukacyjnego https://balonblum.pl/, do którego dostaliście kody na początku roku.
- grupa 6 latków: Facebook.com P2Trzcianka"Biedronki"
,,My się nudy nie boimy, w domu online się bawimy"
Od dnia 25 marca 2020 r. znajdą tam Państwo m. in. informacje o wirtualnych akcjach i wydarzeniach, ciekawe karty pracy, piosenki, kolorowanki, filmy, bajki i gry edukacyjne, ćwiczenia i zabawy ruchowe, ćwiczenia w zakresie motoryki małej i dużej, zabawy logopedyczne, dostosowane do potrzeb rozwojowych Waszych dzieci.
WAŻNE
Nasi nauczyciele będą codziennie umieszczać propozycje zabaw, zajęć i ćwiczeń, realizując założenia podstawy programowej. Mamy nadzieję, że chociaż w części, nasze propozycje uatrakcyjnią dzieciom i Państwu ten trudny czas, spędzany przede wszystkim w domu. Wszystkie propozycje przygotowują nauczycielki zatrudnione w naszym przedszkolu. Zachęcamy Państwa do wspólnej zabawy i nauki z Waszymi pociechami w domowym zaciszu...
Życzymy spokoju, cierpliwości, a przede wszystkim zdrowia. Do zobaczenia.
Dyrektor
Małgorzata Sztamblewska
Komunikat 2020-03-24, 20:04 | autor: Agnieszka Wąchnicka
Przedszkolowo.pl logo