Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

INFORMACJA DLA RODZICÓW. Grupa Pszczółki.

Drodzy Rodzice.
Dla grupy 4,5 latków utworzono adres mail: gp2pszczolki@gmail.com
Materiały dla przedszkolaka zamieszczane będą codziennie na Dysku Google. Dostęp do materiałów tylko dla Rodziców grupy Pszczółki. Link do Dysku z materiałami otrzymacie państwo na maila. (Rodzice proszeni są o wysłanie adresu swojej poczty elektronicznej na adres mailowy grupy, abyśmy mogli wysłać link).
Ciekawe propozycje zajęć i zabaw znajdziecie też Państwo codziennie na Facebooku: P2Trzcianka"Pszczółki".
Zachęcamy również do korzystania z portalu edukacyjnego https://balonblum.pl/, do którego każdy otrzymał indywidualne kody na początku roku szkolnego.
Na stronie przedszkola dostępna jest również zakładka Dla Rodziców, gdzie na bieżąco umieszczane będą ciekawe materiały w ramach pedagogizacji.
W razie pytań pozostajemy w kontakcie na podanym adresie mailowym dla grupy.

Serdecznie pozdrawiamy:)
Pani Agnieszka i Pani Wioletka